Liikmete soodustused (eakl.ee; rotal.ee)

KURU PUHKEMAJADE PAKKUMINE AMETIÜHINGU LIIKMETELE

Peipsi järvel asuv Kuru Puhkemajad pakub ametiühinguliikmetele -10% soodustust majutuse broneerimisel kodulehel märkides kommentaari lahtrisse "EAKL".
NB! Majutuma tulles ole valmis esitama oma liikmekaart! (Pakkumine ei laiene sooduspakkumistele ning suursündmuste erihindadele.)

Puhkajate kasutuses on 2 hubast maja (8+8 inimesele) saunadega ja 6 kämpingut, WIFI internet, grillimiskoht, parkla, laste mänguväljak, spordiväljakud ja kiik. Kümblustünn, suitsukala, piimapõrsas ettetellimisel lisatasu eest. 

Kuru Puhkemajad asub Alutaguse vallas Kuru külas. Peipsi järv koos looduslikult kena liivarannaga paikneb kõigest 450m kaugusel. Info ja broneerimine kodulehelt www.kurupuhkemajad.ee. Vaata ka lisa Facebookist www.facebook.com/kurupuhkemajad.

 

TIKUPOISI PAKKUMINE AMETIÜHINGUTE LIIKMETELE

Järvamaal, Tallinn-Tartu maantee ääres asub uus ja moodne söögipaik nimega Tikupoiss, kus ametiühingu liikmekaardiga saab soodustust -10%.

Vaata lisa kodulehelt https://tikupoiss.ee/

THE IRISH EMBASSY PUB (NARVA) PAKKUMINE AMETIÜHINGUTE LIIKMETELE

The Irish Embassy Pub (asukoht: Paul Kerese 2, Narva) pakub ametiühingute liikmetele jägnevat soodustust:

Allahindlus 10% teenuse väljamüügihinnast The Irish Embassy Pub’is
Privaatsaali kasutamine The Irish Embassy Pub’is renditasuta

Vaata lisa kodulehelt www.embassypub.ee ning Facebookist facebook.com/embassypub

OLEREXI PAKKUMINE AMETIÜHINGUTE LIIKMETELE

Olerex pakub ametiühingu liikmetele oma teenindusjaamades järgmisi soodustusi:

•    Kütus -3,6 senti/liiter
•    Autopesu -20%
•    Kohv -20%
•    Soojad toidud -18%
•    Autokaubad – 10%

AS Olerex on suurim kütuste jaemüüja Eestis. Müügivõrku kuulub 95 täisteenindusjaama ja kiirtanklat ning 23 kõige uuema tehnoloogiaga autopesulat.

Vaata lisa kodulehelt https://olerex.ee

CIRCLE K PAKKUMINE AMETIÜHINGUTE LIIKMETELE

Circle K pakub ametiühingute liikmetele suuremat soodustust kui tavaklientidele.

Mootorikütused -3,2 senti/l
Autopesu -15%

Iga kuues kohv või kuum jook tasuta
Tolmuimeja kasutamine -15%

NB! Soodustuste kasutamiseks toimi järgnevalt:
✓ Liitu Circle K EXTRA Club lojaalsusprogrammiga veebiaadressil www.circlek.ee/signup. Liitumiseks on vajalik Circle K EXTRA kaart, SEB pangakaart, Swedbanki pangakaart või Partnerkaart.

✓ Kui oled Circle K EXTRA Club lojaalsusprogrammiga liitunud, täida soodustuse kasutamiseks avaldus veebiaadressil http://www.circlek.ee/B2Eliitumine.
✓ Avalduses märgi ametiühinguliikme tunnus ”EAKL”.
Uued soodustused hakkavad kehtima kõigile Sinu Circle K EXTRA Club lojaalsuskontoga liidetud kaartidele hiljemalt 5 tööpäeva jooksul.

ALEXELA PAKKUMINE AMETIÜHINGUTE LIIKMETELE

Alexela on EAKLi ametlik energiapartner ning pakub suurepärast võimalust ametiühingute liikmetel osta autokütuseid, elektrit ja kodukütteks maagaasi eriti soodsatel tingimustel.AUTOKÜTUSED

EAKL liikmekaardiga kehtib Alexela tanklates soodustus -3 senti iga kütuseliitri kohta. Soodustus on püsiv ning see ei sõltu ostetavast kütusemahust. Vaata Alexela tanklaid üle Eesti. Täpsem info tel: 629 0000
NB! Liikmekaart tuleb makseautomaadis registreerida enne tankimise eest tasumist.

GAAS ja ELEKTER
EAKL liikmed saavad Alexelast osta elektrit ja maagaasi supersoodsa hinnaga. Elektri- ja gaasipakkumise kasutamiseks palume saata e-mailile energia@alexela.ee märgusõnaga „ALEXELA“ oma ees- ja perenimi, isikukood, kontakttelefon, e-maili aadress, postiaadress. Seejärel saab sõlmida lepingu. Täpsem info tel: 640 8088

 

KURESSAARE LINNAHOTELLI PAKKUMINE

Kuressaare Linnahotell pakub ametiühinguliikmetele liikmekaardi ettenäitamisel soodustust majutuselt -20%. Lähem info ja asukoht hotelli kohta kodulehel www.linnahotell.ee

Ühese toa hind on 39 €/öö
Kahene tuba maksab 46 €/öö
Sviit - 55 €/öö
Hinnad sisaldavad hommikusööki!

Soodustus ei kehti Saaremaa Ooperipäevade ja Saaremaa Rally ajal!

 

AUTOSUVILA RENDI PAKKUMINE AMETIÜHINGUTE LIIKMETELE

Matkabussi rent kõikidele ametiühingu liikmetele -10% hinnakirjast. Rohkem infot ja hinnakiri kodulehel www.autosuvilarent.ee.

 

BÜROOMAAILMA PAKKUMINE AMETIÜHINGUTE LIIKMETELE

Büroomaailmas saavad ametiühinguliikmed kaardi esitamisel ja salasõna "ametiühingu liige" ütlemisel soodustust -10% kõigilt kaupadelt.

TALLINN VIIMSI SPA PAKKUMINE

Tallinn Viimsi SPA Hotell pakub ametiühinguliikmetele vabaajakeskuse teenuseid soodushinnaga, kui kasutada propmokoodi "CORP20":

  • Spordiklubi ühekordne pääse 7 EUR
  • Spordiklubi piiramatu kuukaart 55 EUR
  • Ühekordne komplekspääse 10 EUR
  • Piiramatu komplekskaart 1 kuuks 70 EUR
  • Ujula kuukaart 35 EUR
  • SPA18+ külastus tavahinnast 20 % soodustust (pakumine kehtib Ostja töötajale ning tema ühele kaaslasele kui nad kasutavad teenust koos), pääse kehtib 2,5 tunniseks külastuseks (SPA18+ külastus 3 tundi).
  • -10% soodustus majutuse broneerimisel Tallinn Viimsi SPA, Grand Rose SPA Hotel ja Meresuu SPA & Hotel kodulehtedel kasutades koodi "CORP20" ning märkides kommentaari lahtrisse "EAÜK".

Soodustus kehtib ka majutuspakettide jm broneeringute tegemisel läbi kõigi hotellide müügiosakonna vastavalt: Tallinn Viimsi SPA (info@spatallinn.ee; 6061001), Meresuu SPA & Hotel (sales@meresuu.ee; 3579620) ja Grand Rose SPA Hotel (info@grandrose.ee; 6667010).

NB! Palume majutuma tulles olla valmis esitama oma liikmekaarti!

Spordiklubi pääse sisaldab: jõusaali ja ujula kasutamist ning võimalust osaleda rühmatreeningus ning 2,5 tundi tasuta lastehoidu Viimsi SPA lastekeskuses (lastele al. 3 elusaastast). Komplekspääse sisaldab: lisaks eelnevale ka Viimsi SPA saunakeskuse kasutamist.

Tutvustus:
Kõigest 10 km kaugusel Tallinna südalinnast, looduskaunil Viimsi poolsaarel asuv Tallinn Viimsi SPA on armastatud vaba aja veetmise kompleks, kus on palju võimalusi aktiivselt ja tervislikult puhata ning lõõgastuda.

Spordiklubis tervitab huvilisi tipptasemel varustusega jõusaal, eksklusiivne kardiopark, raskuste- ja venitusala, ujula (16 x 25 m) ja lastebassein. Rühmatreeningufännidele on spordiklubis kaks rühmatreeningute saali, kus toimuvad rühmatreeningud erinevale maitsele oma ala parimate spetsialistide juhendamisel. Viimsi SPA saunakeskuses on külastajate käsutuses 7 erinevat sauna (auru-, soolakivi-, puukütte- ja kadakasaun ning 3 leilisauna), basseinid ja saunabaar. Regulaarsed saunaseansid koos saunameistriga kujutavad endast tõelist maiuspala nii kehale kui meelele.

Eksklusiivne SPA18+ saunakeskus on Viimsi SPA uusim osa. Siin saab nautida erilist vaikust ja rahu, kuna SPA18+ on mõeldud ainult täiskasvanutele. Maksimaalseks lõõgastumiseks on siin külastaja päralt kuus eksklusiivse sisekujunduse ja atmosfääriga sauna, veebaar, privaatsed puhkealad, lõõgastusruum puuviljade ja värskendavate jookidega, Garra Ruffa kala-bassein, Türgi hamam ja Saaremaa mudaga Mudalas. Lisaks on kompleksis Black Rose pubi, ilu- ja tervisekeskus, lastekeskus Rõõmupisik, Viimsi Kino, Atlantis H2O veekeskus ja hotell.

STRAND SPA JA KONVERENTSIHOTELL PÄRNUS

Strand SPA & Konverentsihotell on Eesti Ametiühingute Keskliidu ametlik koostööpartner ning pakub suurepärast võimalust konverentside pidamiseks ning vabaaja veetmiseks.

KONVERENTSISAALID -20%
EAKL liikmekaardiga kehtib Strand hotellis soodustus -20% konverentsisaalide tavahinnast. Soodustus on püsiv ning see ei sõltu soovitavate konverentsiruumide arvust või suurusest. Hotellis asub 8 saaliga Lääne-Eesti suurim koneventsikeskus, millest suurim saal mahutab kuni 500 delegaati. Lisainfo ja broneerimine 447 5375 või conference@strand.ee NB! Liikmekaart tuleb esitada Hotelli vastuvõtus.

VAHVA MÄNG SISEMINIGOLFIS -10%
EAKL liikmekaardiga kehtib Strand hotellis soodustus -10% siseminigolfi pileti tavahinnast. Soodustus on püsiv ning ei sõltu mängijate arvust. 18-rajaline põrgu-stiilis siseminigolfis on külalistel võimalus korraldada erinevaid sündmusi – turniire, sünnipäevasid, firmaüritusi. Ruumi on võimalik üürida ka seminari või koolituse korraldamiseks pakkudes eristuvat interjööri ja loomingulist atmosfääri. Lisainfo ja broneerimine 447 5389 või sales@strand.ee NB! Liikmekaart tuleb esitada pileti ostmisel Lobby baari.

SPAA LÕÕGASTUS -10%
EAKL liikmekaardiga kehtib Strand hotelli spaas soodustus -10% ühekordse pääse tavahinnast. Soodustus on püsiv ning kehtib liikmekaardi esitamisel spaa müügiletti. Hubane soojades toonides spaa on mõnusaks lõõgastuseks, pakkudes auru- ja soome sauna mõnusid, soojendusega laavakivitoole, massaaži- ja mullivanni ning jahutavat basseini. Suvekuudel on lisaks avatud lamamistoolidega terrass. Lisainfo ja broneerimine 447 5389 või sales@strand.ee  

HÕRK Á LA CARTE MENÜÜ -10%
EAKL liikmekaardiga kehtib Strand hotelli restoranis soodustus -10% kogu á la carte menüüst. Soodustus on püsiv ning kehtib liikmekaardi esitamisel restorani teenindajale. Värskelt renoveeritud põhjamaise hõnguga restoran pakub kõrkusid maitseid inspireerituna Euroopa köökidest. Lisainfo ja broneerimine 447 5398 või restoran@strand.ee NB! Liikmekaart tuleb esitada restorani teenindajale.